קונים רחפנים יד 2? 7 דברים שחשוב לדעת לפני שקונים רחפן משומש

קונים רחפנים יד 2? 7 דברים שחשוב לדעת לפני שקונים רחפן משומש

קונים רחפנים יד 2? 7 דברים שחשוב לדעת לפני שקונים רחפן משומש

אי אפשר שלא להידבק בחיידק הרחפנים, ובגלל שהתחום גדל וגדל הרבה אנשים מחפשים רחפנים יד 2.
הביקוש מאוד גדול והטסת רחפנים תחביב לא זול, המון בעלי עסקים גילו את היתרונות של רחפנים והביקוש גובר מיום ליום.

בעת חיפושים אחר הרחפן המושלם עבורנו, המון מתפתים לקנות רחפנים יד 2 על מנת לחסוך במחיר, אנחנו לא פוסלים אפשרות זאת אבל, מהניסיון שלנו בדרונקס המון רחפנים יד 2 מגיעים פגומים וההבחנה נעשת מאוחר יותר דבר שלא עוזר יותר מדי.
רחפנים יד 2 ובכלל רחפנים בכללי עובדים על בסיס אלקטרוניקה וחשמל, זאת אומרת שבמידה ויש נזק פנימי לא נוכל לדעת זאת בוודאות, ולכן אנו ממליצים לא לקנות רחפנים יד 2, אבל אם בכל זאת אתם החלטתם לקנות רחפן יד 2, קחו אותו לבדיקות מעבדה לפני שאתם קונים.
אומנם הבדיקה עולה כסף, אבל היא יכולה לחסוך לכם המון כסף וכאבי ראש בעתיד.

איך ביטוח רחפנים עובד עם רחפנים יד 2

בעת רכישת רחפן יד 2 צריך לבדוק טוב טוב עם חברת הביטוח בה רוצים לבטח את הרחפן, כדאי לדעת וחשוב להבין שהמון חברות ביטוח לא מוכנות לבטח רחפנים יד 2 עקב זה שרחפנים יד 2 אינם איכותיים כמו חדשים ואיננו יודעים את כל נזקי העבר של אותו רחפן.
הרחפן יכל לקבל נזק רב שפגע בו ובעוד שבוע יהרס לגמרי, כמובן שאלו דוגמאות קיצוניות! היו המון אנשים שקנו רחפנים יד 2 והכל היה בסדר, מהניסיון שלנו רחפנים יד 2 זה תחום מסוכן קצת כי קשה לדעת אם הרחפן שאנחנו קונים איכותי או לא.

אבל אל חשש במידה ואתם רוצים לקנות רחפן יד 2 פשוט קחו אותו לבדיקת מעבדה לפני הקנייה, ובררו עם חברות הביטוח השונות האם אפשר לבטח את הרחפן שלנו, ובמידה ואי אפשר נסו להתעקש, לפעמים חברות הביטוח מוכנות להתפשר אבל רק אם תקחו את הרחפן לבדיקה במעבדות שהם עובדים איתם.
רחפנים יד 2 - ביטוח רחפנים

מה חשוב לדעת לפני שקונים רחפנים יד 2

אז כמו שהבנו קניית רחפן יד 2 אינו תהליך פשוט, והבדיקות בו מחייבות אותנו על מנת לחסוך לעצמו המון כאב ראש והמון בזבוז של כסף לחינם.
אנחנו רוצים לתת לכם את 10 הדברים שחשוב לדעת לפני שקונים רחפן יד 2.

מחזורי סוללות

לרוב סוללות הרחפנים יש מחזור של 150-200 טעינות לפני שתרגישו ירידה באורך חיי הסוללה.
במידה ואתם קונים רחפן יד 2 של חברת DJI התהליך פשוט הרבה יותר: הורידו את אפליקצית DJI Go ומתחת לקטג’ בטריה יופיע לכם כמה מחזורי סוללה הרחפן עבר, במידה והרחפן בסביבות 150-200 מחזורי סוללה מומלץ להוריד את המחיר של הקונה בגלל שתצטרכו לקנות סוללות חדשות בעתיד הקרוב.
חלק מהסוללות לא ניתן לבדוק מחזורי סוללה, אז נסו לבחון את הסוללה בראיית עינכם ולראות עד כמה היא משומשת ומכך להניח כמה מחזורי סוללה היא עברה.

מצב סוללה

זה שיש לבטריה מספר נמוך של מחזורי סוללה לא אומר בהכרח שהסוללה תקינה ובריאה, הסתכלו מקרוב על הסוללה מכל זווית אפשרית, אם הסוללה נראית ישרה וחלקה אתם במצב מעולה!
במידה והסוללה נפוחה במקומות שונים או עגולה, הסוללה לא במצב טוב והיא עומדת למות.

אחריות

חשוב לבדוק אם עדיין יש אחריות מחברת הרחפנים שבה הרחפן נרכש, במידה וכן אתם במצב מצויין כי אתם מוגנים.
חשוב לבדוק מעבר לכך מתי פג תוקף האחריות שנדע להבין כמה האחריות באמת שימושית במצב שלנו.

מספר טיסות

חשוב לנסות לבדוק את מספר הטיסות שהרחפן ביצע, ככל שהמספר גדול יותר השימוש בו היה רב יותר והערך צריך לרדת.
כמו מקודם במידה ויש לכם רחפן DJI כנסו פשוט לאפליקצית DJI Go ובדקו את מספר הטיסות שהרחפן ביצע, במידה ואינכם קונים רחפן DJI יד 2 הסתכלו על הרחפן מקרוב ונסו לגלות שריטות מסוימות או כל נזק שיעיד לכם כמה רחפן עבר לאורך הדרך.

ציוד לרחפנים או קייס כלול?

לפעמים ציוד לרחפנים או קייס יכול לעלות לנו באזור 300-500 שקל, לכן במידה ויש את זה בחבילה לפעמים שווה להוסיף כמה שקלים נוספים כדי לקבל את האביזרים לרחפן שיכולים לשמש אותנו בדרכים רבות.
במידה ואין כלל בסט של המוכר ציוד לרחפנים או קייס או כל דבר שהוא נלווה לרחפן המחיר יורד משמעותית, אז נצלו זאת.

מרחק טיסה

חשוב לבדוק את מרחק הטיסה בינך לבין הרחפן על מנת לראות לאיזה מרחק טיסה הרחפן מגיע, חשוב לבצע בדיקה זאת מכיוון שבמידה ולא ביצענו יכול להיות פגם או תקלה בשלט או וברחפן שלא נדע בכלל.
במידה והמרחק טיסה קצר משמעותית ממה שהוא אמור להיות, נסו להחליף סוללות בשלט רחוק של הרחפן, במידה ועדיין לא עובד זוהי תקלה ולא בעיה בסוללות.

טיסת מבחן

בצעו טיסת מבחן לרחפן על מנת לוודא שהכל תקין ועובד כראוי, בטיסת המבחן בדקו את כל הפונקציות והפיצ’רים של הרחפן על מנת לגלות איזה עוד נזקים גילינו ברחפנים, רחפנים יד 2 בדרך כלל תמיד יהיו הרבה יותר בעייתים לבדיקה.
בטיסת המבחן חשוב לבדוק את כל הדברים האפשריים שעולים לכם ראש, מי שמתבייש בסוף נופל עם חתול בשק.

סיכום

לקנות רחפנים יד 2 זהו תהליך לא פשוט אבל לחלוטין אפשרי, חשוב לבצע את כל הבדיקות הללו טוב טוב על מנת שלא ניתקע עם רחפן שלא שווה כלום ונמצא בחדר שלנו רק ליופי כי אינו יכול לטוס.
במידה ואתם מחפשים חנות רחפנים מוזמנים לחנות הרחפנים של דרונקס, חנות רחפנים עם איכות גבוהה ומחירים נמוכים.

שתף את הפוסט